Oct 012013
 
Movember demek aylardan bıyık ayı demektir.
Bu yıl da Kasım, bıyık ayı olarak kutlanacak. Erkek sağlığını kutlayan bıyık ayından toplum erkek sağlığı konusunda, özellikle çok fazlakonuşulmayan cinsel sağlık konusunda, bilinçlendirilecek.Bıyık jenerasyonu hem kendisini bilinçlendirecek hem de etraftakileri..
Öyleyse şu yazıyı okuyun. Öğrenin. Bilinçlenin. Bilinçlendirin. Diğerlerini sağlıklı davranışlara yönlendirecek hikayeleriniz varsa paylaşın. Kısaca, sesinizi yükseltin.

2013 Movember


Movember demek aylardan bıyık ayı demektir.
Bu yıl da Kasım, bıyık ayı olarak kutlanacak. Erkek sağlığını kutlayan bu ayda toplum, erkek sağlığı konusunda, özellikle çok fazla konuşulmayan cinsel sağlık konusunda, bilinçlendirilecek. Genç, yaşlı, erkek, kadın!.. Tüm bıyık jenerasyonu hem kendisini bilinçlendirecek hem de etraftakileri..
Öyleyse şu yazıyı okuyun. Öğrenin. Bilinçlenin. Bilinçlendirin. Diğerlerini sağlıklı davranışlara yönlendirecek hikayeleriniz varsa paylaşın.

Erkekler, kadınlar, baylar, bayanlar, beyler, hanımefendiler, ağalar, hanım ağalar.. Hadi hep beraber sakal ve bıyık! Ne yapacakmışsınız? Sesinizi yükseltecekmişsiniz!

Aşağıdaki yazılarımız da movember ve traşsız kasım ile ilgilidir.. Meraklısına..

Bu sene de KASIM Movember olacak!

Erkek Sağlığı Bıyığa Kurban Gitmesin

bıyık