Erkekte Aranan Özellikler

Sonuçta hepimiz insanız ve mükemmel değiliz. Ama eşiyle tek yürek olmak için elinden geleni yapıyorsa bir erkek, o ilişki her gün daha iyiye gidecektir. 

Gün yüzüne çıkan duygular

Duyguların derinliğine dikkat etmek gerekir, bir de duyguları dengelemek gerekir. Çünkü ağlamak da gülmek de biz insanlar için..

Birkaç İyi Alışkanlık (4)

Beyin jimnastik yapmayi sever böylece daha genç ve zinde kalır. O nedenle ilerleyen yaşlarda yeni bir hobi geliştirmenin yararlı olduğu bilinir.

Kahkaha Gazı Depresyonu İyileştirebilir mi?

Bilim insanları kahkahanın depresyon semptomlarını yok ettiğini bildikleri halde neden şimdiye kadar depresyonlu kişilere kahkaha önermediler? Neden kahkaha ilacı yapmadılar? Neden beklediler? Neden..

Beyin Egzersizi

İleri yaşlarda da olsa beyin sağlığını korumak mümkün. Uzmanlar bunun için fiziksel aktivite, düzenli uyku, yeterli su tüketimi ve beyin jimnastiği öneriyor ve ekliyorlar “beyin kullanılmazsa günlük aktiviteler zorlaşır ve hayat kalitesi düşer.”

Kahkaha

Kahkahayla sarsılırız, bir çeşit hareket hissederiz ve bu da endofrin hormonunun salgılanmasına neden olur. Kahkaha stresi yok eder!

Mutluluk Hapı

Eğer doğuştan kötümserseniz (pesimist) bu durumda mutluluk hapı var mı?