Engerek Zehirli Ab-ı Hayat Burada!

Genç kızlara bir çift sözüm var: Engerek yılanı zehirinden yapılan kremin 40+ kadınlarda kırışıklıkları yok ettiği söyleniyor. Asılsız! “Eğer yaşlı kadında çizgiler kayboluyorsa, genç kadında çizgilerin oluşmasına izin vermez..” deniliyor. Tamamen asılsız! İnanmayın. Tamamen kandırmaca!

Helal Oje

Günümüze din propagandası yaptığı halde; dini kurallar dahilinde, mütevazi yaşam sürenlerin sayısı parmakla sayılacak kadar az..

Hafif Makyajlı Kadınlar

Harry Styles şöyle demiş: Gerçek kadın mükemmel değildir, mükemmel kadın da gerçek değildir.

Hep Genç Kalmak

Eczaneden alınan kozmetikler, güzellik salonlarında düzenli olarak yaptırılan cilt bakımı, plastik cerrahi ve lazer epilasyon dahil edilmedi!

Güzellik Nedir?

İçsel güzelliğe sahip olmak: Mükemmelim diyebilmek. Bir insanın iç güzelliği varsa tamdır. Huzur bulmuştur, huzur dağıtır! Sadece dış güzelliği düşünenler bencildir desem ne dersiniz?

Kadınlar Genç Görünmek İçin Neler Yapıyor

Ortalama bir kadının 29 yaş itibariyle yaşlanma belirtileri gözlemlediğini açıklayan çalışma sonuçları, yaşlılıkla savaşmak adına günde en az 12 dakika harcadıklarını da bulguladı.

Botoks Bebekleri

Kaliforniya’lı bir psikolog “Günümüzde kimse 30’undan gün almış olmak istemiyor. Sosyal medyada tanışanların ilk istediği şey birbirlerinin yüzünü görmek, bu yüzden profillerine en gergin ve pürüzsüz yüzlü fotoğraflarını asıyorlar” diyor.