fatos

Bloglar otantik çalışmalardır. Blog sayfası olan kurum, kuruluş, şirket veya vakıf diğerlerinden bir adam öne çıkar çünkü müşterileriyle doğrudan iletişime geçmiş olur. Bunun bir nedeni kurumla ilgili paylaşılan bilgidir, diğer nedeni ise samimiyettir. Başka bir deyişle işletmenin müşterisine gösterdiği ihtimam, yakınlık ve içtenlik anlamına gelir.

Kurum, kuruluş, vakıf ya da şirketin blog paylaşımlarını okuduktan sonra siteden ayrılan müşteri kendisine değer verildiğini düşünür ve aidiyet hisseder. Blog yazarının ille de işletme çalışanı olması gerekmez, freelance yazarlar tam da bu işe yararlar. Freelance yazarın bilmesi gereken şey işletmenin ürünleri ve organizasyon kültürüdür. Freelance yazar işletme ürünlerine, çalışmalara, verimliliğe, güncelliğe bağlı birçok yazı üreterek web’de [şirketin sayfasında] yayınlar. Gerisi hedeflere süratli bir yolculuktur!

Ne dersiniz şirketiniz için bir blog köşesine ihtiyaç var mı? Freelance yazara gereksiniminiz olabilir mi? Düşünün! İletişime geçmek için yorum bırakın!
– See more at: https://www.fuzyonblog.com/2013/04/27/sirket-bloglari/#sthash.xFRpVwc5.dpuf

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *